PRAHA-BRNO-OSTRAVA-HRADEC KRÁLOVÉ-OLOMOUC-ČESKÉ BUDĚJOVICE-PLZEŇ-PARDUBICE-LIBEREC-ZLÍN-JIHLAVA
725 281 571
walllux@seznam.cz

Písková stěrka KALAHARI kolem schodiště

Jsme tu pro Vás od roku 2014. Realizujeme po celé ČR.

Realizace krásné a luxusní pískové stěrky  PÍSKOVÝ EFEKT – RIVES KALAHARI  kolem schodiště v rodinném domě nejen výrazně změnila vzhled celé místnosti, ale také plní funkci, kterou rodina se třemi dětmi a pejskem v domácnosti vyžaduje. Zvolená stěrka PÍSKOVÝ EFEKT – RIVES KALAHARI je lehce udržovatelná a čistitelná a dostatečně odolná proti případnému poškození. V případě mechanického poškození je lehce opravitelná. Pro tento účel každý náš zákazník získává na konci realizace  při předání naší prácce PŘEDÁNÍ REALIZACE materiál na případnou opravu v barevném odstínu, ve kterém stěrku realizujeme.

Na realizaci byl použit luxusní materiál KALAHARI MEDIUM, který pro Vás máme k dispozici v desítkách odstínů VZORNIK BAREV.  Více informací o možnostech stěrek kolem schodiště se dozvíte na této stránce STĚRKY KOLEM SCHODIŠTĚ. Vybírat můžete z mnoha dalších dekorativních stěrek s ohledem na požadovaný vzhled, dispozici prostoru, světelné podmínky, Váš rozpočet, atp.

Rádi Vám s výběrem poradíme, rádi Vás přivítáme v naší vzorkovně KAMENNÁ VZORKOVNA, může Vás navštvíit jeden z mnoha našich dekoratérů se vzorky u Vás doma a nebo si určitě vyberete s bohaté nabídky vzorků z naší mobilní vzorkovny MOBILNÍ VZORKOVNA na kolech, která přijede až k Vám domů.

Stále si nevíte rady s výběrem té pravé stěrky pro Vás? Prohlédněte si náš online katalog KATALOG RIVES, ve kterém najdete inspiraci, jak by Vaše stěrka mohla vypadat.