PRAHA-BRNO-OSTRAVA-HRADEC KRÁLOVÉ-OLOMOUC-ČESKÉ BUDĚJOVICE-PLZEŇ-PARDUBICE-LIBEREC-ZLÍN-JIHLAVA
725 281 571
walllux@seznam.cz

VAŠE ČASTÉ DOTAZY – FAQ

Jsme tu pro Vás od roku 2014. Realizujeme po celé ČR.

1/ Kolik stojí m2?

Velmi častá otázka. Bohužel cenu realizace nelze stanovit jako cenu za m2, ale vždy jako celkovou cenu realizace, která následně se dá přepočítat jako cena za m2. Cenu ovlivňuje mnoho faktorů – volba stěrky, barevný odstín, lokalita realizace, rozměry zdi a hlavně její členitost a v neposlední stav zdi (rovná, křivá, nová, namalovaná – kvalitní či nekvalitním nátěrem) atd. Obecně, čím menší zakázka, tím vyšší cena za m2. Rádi Vám vypracujeme cenovou nabídku jen a jen pro Vás.

2/ Chci ušetřit, prodejte mi pouze materiál, vše si udělám sám, pracuji s podobnými materiály.

Přestože jsou lidé, kteří si vše dělají sami za půl a na půl, my zastáváme názor, že každý by měl dělat to co každý umí a čemu rozumí. Obkladač obkládá, malíř maluje a my realizujeme originální stěny.
Pro realizace používáme speciální a velmi drahé nářadí, které je nutné k realizaci. Aplikace samotná je také specifická a je nutné znát vlastnosti konkrétního materiálu. Abychom mohli garantovat kvalitu provedení – rozhodli jsme se narozdíl od jiných materiál samotný bez vyjimky neprodávat. Každá zakázka s materiály WALLLUX je tak provedena řádně proškoleným profesionálem a pouze tak můžeme garantovat nejlepší možné provedení každé zakázky.

3/ Je Vaše stěrka odolná (proti nárazu, poškození)

Ano v našem sortimentu máme stěrky, které jsou opravitelné i v případě většího poškození. Je třeba vždy při výběru stěrky brát ohled na její očekávanou funkci a brát v potaz případné riziko poškození (velmi frekventované prostory, malé děti, bary – restaurace)

4/ Je cena realizace konečná? ¨

Cena nabídnuté realizace je konečná, pokud nám zákazník poskytne pravdivé informace, které požadujeme. Cenovou nabídku vždy vypracujeme na základě informací od zákazníka, které před realizací kontrolujeme, jestli se shodují s realitou.

5/ Proč právě vy? 

Věříme, že hlavně proto, že se Vám naše stěrky líbí. Díky výhradnímu zastoupení výrobce Vám můžeme nabídnout velmi zajímavé ceny realizace – materiál kupujeme přímo od výrobce. Každopádně namalovat stěnu na bílo vyjde levněji ), ale proto se určitě nedíváte na naše stránk