PRAHA-BRNO-OSTRAVA-HRADEC KRÁLOVÉ-OLOMOUC-ČESKÉ BUDĚJOVICE-PLZEŇ-PARDUBICE-LIBEREC-ZLÍN-JIHLAVA
725 281 571
walllux@seznam.cz

CENA

Jsme tu pro Vás od roku 2014. Realizujeme po celé ČR.

Kolik stojí m2? Nejčastější dotaz Vás zákazníků na který existuje velmi složitá odpověď. Byť je metr stále metr a cena materiálu je na m2 stále stejná, další náklady spojené s realizací jsou velmi rozdílné.

Cena realizace závisí na mnoha faktorech každé individuální poptávky. S ohledem na Váš rozpočet, požadavky na vzhled a funkci Vám rádi poradíme nejlepší vhodné řešení pro Váš interiér, tak aby se Vám stěrka líbila, splnila Vaše očekávání z hlediska funkce a také byla v rámci Vašeho rozpočtu celkové ceny realizace.

Kolik Vás to tedy vše bude stát? Seriozní firma Vám vždy vytvoří cenovou nabídku na základě informací od Vás, které jsou potřeba pro vytvoření seriozní cenové nabídky. Nenechte se nalákat na nízkou cenu, kterou získáte od někoho, kdo nebude mít od Vás dostatek informací k cenové nabídce a budete připlácet za položky, které nebudou součástí cenové nabídky.

Poprosíme Vás zaslání PODKLADŮ K NACENĚNÍ a na základě informací od Vás pro Vás vypracujeme CENOVOU NABÍDKU. Po odsouhlacení CENOVÉ NABÍDKY přichází další krok před samotnou realizací to PŘÍPRAVA VZORKŮ. Následně s Vámi začneme řešit vhodný TERMÍN REALIZACE.

Takto jednoduché to je, pojďme do toho. Máte zájem o naši práci? Poprosíme Vás o zaslání PODKLADY K NACENĚNÍ