PRAHA-BRNO-OSTRAVA-HRADEC KRÁLOVÉ-OLOMOUC-ČESKÉ BUDĚJOVICE-PLZEŇ-PARDUBICE-LIBEREC-ZLÍN-JIHLAVA
725 281 571
walllux@seznam.cz

PRŮBĚH REALIZACE

Jsme tu pro Vás od roku 2014. Realizujeme po celé ČR.

1/ Příprava před realizací

Na základě informací od každého klienta a jeho speciálních požadavcích se připravujeme na každou realizací několik dní dopředu a to vytvořením vzorků pro konkrétního zákazníka. Ve vzorkovně vytvoříme vzorky ve zvolené stěrce a v požadovaných odstínech.

2/ Příprava stěny před realizací stěrky

Každou stěnu si opáskujeme, tak aby nedošlo ke znečištění stěn okolních. Na podlahu je aplikována podložka proti poškození podlahy. Čistota naší práce a prevence proti případným nežádoucím škodám ve Vašem krásném domově jsou pro nás jasnou prioritou. To že aplikátor má přezuvky či návleky na botách je u nás samozřejmostí.

3/ Zhodnocení stavu stěny a případné nutné úpravy před realizací – penetrace

Každá zakázka se realizuje na základě informací od klienta (fotografie, informace o stavu zdi, video soubory). Před každou realizací je stěna řádně připravena na realizaci dekorativní stěrky (opravena, zpenetrována).

4/ Konzultace se zákazníkem

S ohledem na stav zdi řešíme se zákazníkem poslední detaily před samotnou realizací. Jsme připraveni na úpravu rozsahu prací (případnou změnu objemu práce) s ohledem na požadovaný vzhled a finální výsledek, který bude pro klienta nejvhodnějším a nejvkunějším řešením.

5/ Finální výběr vzorku/vzorování u zákazníka na místě

.