PRAHA-BRNO-OSTRAVA-HRADEC KRÁLOVÉ-OLOMOUC-ČESKÉ BUDĚJOVICE-PLZEŇ-PARDUBICE-LIBEREC-ZLÍN-JIHLAVA
725 281 571
walllux@seznam.cz

IMITACE SKÁLY – RIVES ROCCIA METAMORFICA

Jsme tu pro Vás od roku 2014. Realizujeme po celé ČR.

Luxusní dekorativní stěrka RIVES ROCCIA METAMORFICA  je vhodná do všech prostor v interiéru mimo oblast sprchového koutu.

Stěrka RIVES ROCCIA METAMORFICA vyniká originálním a luxusním vzhledem a vysokou omyvatelností a čistitelností. Každá stěrka je naprostý originál. Zákazník může ovlivnit vzhled stěrky a stát se součástí realizace. Každý dekoratér vytváří originální kresbu a zákazník může jeho práci ovlivnit. Kresba dekoratéra může být velmi výrazná a nebo také minimalistická s ohledem na každý individuální vzhled interiéru a také konkrétní požadavky zákazníka. Konzultace před realizací je u nás samozřejmostí. 

Údržba je velmi jednoduchá, stěrka sama o sobě je bezúdržbová a může být aplikována také do prostor s vyššími nároky na čistitelnost a omyvatelnost, jako jsou prostory na krbu či okolo kuchyňské linky. 

Finální barevné řešení je pro zákazníka vždy na míru a je řešeno až na místě realizace před realizací samotnou a to přípravou reálných vzorků pro zákazníka přímo na místě   PŘÍPRAVA VZORKŮ nebo výběrem ze stovek již hotových reálných vzorků výběrem z bohaté škály, kterou si zákazník může prohlédnout na některé z našich kamenných vzorkoven u našich partnerů nebo přímo na místě realizace přímo z naší jedinečné mobilní vzorkovny, která obsahuje stovky reálných vzorků MOBILNÍ VZORKOVNA