PRAHA-BRNO-OSTRAVA-HRADEC KRÁLOVÉ-OLOMOUC-ČESKÉ BUDĚJOVICE-PLZEŇ-PARDUBICE-LIBEREC-ZLÍN-JIHLAVA
725 281 571
walllux@seznam.cz

WALLLUX

Jsme tu pro Vás od roku 2014. Realizujeme po celé ČR.

 

Dobrý den,

jmenuji se Robert Číhal, je mi 47 let, a jsem hrdým majitelem rodinné firmy WALLLUX, která se specializuje na realizace luxusních dekorativních povrchů (stěn a podlah) pro zákazníky, kteří ocení ruční práci odborníků v daném oboru. 

Můj dědeček, který se jmenoval stejně jako já –  Robert Číhal – vystudoval obchodní akademii v Třebíči (tehdy se jmenovala Dr. Albína Bráfa)  a jako dítě si pamatuju dodnes co mi jednou řekl a co ovlivnilo celý můj budoucí život.

Jmenuješ se stejně jako já, tak mi neudělej ostudu ……

Moje cesta životem byla tím určená….. vystudoval jsem obchodní akademii ve Valašském Meziříčí a z malé vesnice jsem se ve 14 letech dostal do velkoměsta (tehdy jsem to tak vnímal)……..

Obchod a vše kolem – to bylo pro mně levou zadní (jako by dáno geneticky) – angličtina, ta se stala nenáviděnou součástí  mého života…….

Ve 22 letech už jsem se procházel po TIMES SQUARE a jazyk jsem si zamiloval. Pracoval jsem jako manager restaurace a žil svůj americký sen. Až teď si uvědomuju, co vše jsem měl možnost zažít, vidět a dodnes každý den čerpám ze zkušeností z této doby. 

Ve 30 jsem se vrátil zpět do ČR s touhou uplatnit své zkušenosti ze zahraničí. 

Při svém 8 letém pobytu v USA v letech jsem měl možnost poznat jiný svět.

Svět, kde zákazník je vždy na prvním místě.

Svět, kde kvalita je samozřejmostí, a pokud není, není šance na úspěch. 

Po návratu do ČR  přišlo velké vystřízlivění.

Cena byla “až” na prvním místě a kvalita nebo zákaznický servis nikde……..

Uplatnění a náplň jsem našel ve firmě jako zaměstnanec s  orientací na zahraniční trh. Procestoval jsem celý svět, hlavně Asii  a arabské země, Austrálii,  bývalý Sovětský svaz….. je toho hodně a každá země mi něco dala…. .. Opět jsem se setkal s tím, že není důležitý být nejlevnější, ale je důležitý být nejlepší. 

Jeden sen jsem měl strašně dlouho. Dělat něco, za co budu zodpovědný jen já, dělat něco co neudělá ostudu jménu Robert Číhal. Něco na co by můj děda byl hrdý, že jméno Robert Číhal něco znamená a hlavně mu nedělá žádnou ostudu. 

Trvalo ještě ale několik let, než se můj sen stal skutečností. 

Až po dlouhých letech zkušeností…před 40 narozeninami přišlo něco, co mně oslovilo na celý život…. sen, který i po 7 letech žiju dál…dělám něco co mně šíleně baví a to je základ

To co dělám, dělám s odkazem na mého dědečka Roberta Číhala, a doufám a dělám vše proto, abych mu na tomto světě nedělal ostudu )

Děkuji Vám všem, že díky Vám, můžu i nadále žít svůj sen.

Robert Číhal, majitel firmy WALLLUX, 

walllux@seznam.cz  tel. 725 281 571

výhradní dovozce kvalitních italských dekorativních stěrek RIVES

výhradní dovozce kvalitních španělských funkčních stěrek do interiérů TOPCIMENT