PRAHA-BRNO-OSTRAVA-HRADEC KRÁLOVÉ-OLOMOUC-ČESKÉ BUDĚJOVICE-PLZEŇ-PARDUBICE-LIBEREC-ZLÍN-JIHLAVA
725 281 571
walllux@seznam.cz

IMITACE ROZPRASKANÉ ZEMINY – RIVES SPACCANTE

Jsme tu pro Vás od roku 2014. Realizujeme po celé ČR.

Luxusní dekorativní stěrka RIVES SPACCANTE je vhodná do všech prostor v interiéru mimo oblast sprchového koutu. Stěrka je naprostým originálem a stane se dominantou Vaše interiéru. Praskání stěrky vzniká nekontrolovaným procesem, na který má vliv desítky faktorů každé individuální realizace. Vaše stěna tak je vždy originálem a naprostým unikátem, není možné aby existovala další uplně stejná stěna, byť by realizaci prováděl stejný dekoratér. V tom je tato stěrka naprosto jedinečná a unikátní a tví v ní kouzlo překvapení, jak bude finální vzhled rozpraskání vypadat.

Stěrka RIVES SPACCANTE se také vyznačuje vysokou omyvatelností a čistitelností. Údržba je velmi jednoduchá, stěrka sama o sobě je bezúdržbová a může být aplikována také do prostor s vyššími nároky na čistitelnost a omyvatelnost, jako jsou prostory na krbu či okolo kuchyňské linky.

Finální barevné řešení je pro zákazníka vždy na míru a je řešeno až na místě realizace před realizací samotnou a to přípravou reálných vzorků pro zákazníka přímo na místě   PŘÍPRAVA VZORKŮ nebo výběrem ze stovek již hotových reálných vzorků výběrem z bohaté škály, kterou si zákazník může prohlédnout na některé z našich kamenných vzorkoven u našich partnerů nebo přímo na místě realizace přímo z naší jedinečné mobilní vzorkovny, která obsahuje stovky reálných vzorků MOBILNÍ VZORKOVNA