PRAHA-BRNO-OSTRAVA-HRADEC KRÁLOVÉ-OLOMOUC-ČESKÉ BUDĚJOVICE-PLZEŇ-PARDUBICE-LIBEREC-ZLÍN-JIHLAVA
725 281 571
walllux@seznam.cz

PODKLADY K NACENĚNÍ

Jsme tu pro Vás od roku 2014. Realizujeme po celé ČR.

Každou zakázku ceníme individuálně. Je to z několika důvodů. Na cenu za m2 (na kterou se ptá většina zákazníků) nelze paušálně stanovit pro všechy zakázky stejně, z níže uvedených důvodů. Firma, která si nejdříve vyžádá veškeré podkady k nacenění Vám může následně dát informaci o ceně realizace, která nebude již navyšována o žádné vícenáklady a vícepráce, protože má již veškeré informace k nabídce k dispozici.

1/ VELIKOST ZAKÁZKY – obecně řečeno, čím je zakázka větší, tím je cena za m2 nižší a naopak. Proto bez znalosti velikosti zakázky nelze říci, jaká je paušálně cena za m2, protože cena za m2 je větší u menších zakázek a menší u zakázek větších.

2/ PRACNOST ZAKÁZKY –  jednodušší je realizovat jednu velkou stěnu o rozměru 6×2,5 m než realizovat krb + kuchyňskou linku o stejných rozměrech či několik malých členitých ploch. Proto cena za realizaci jedné stěny o rozměru 10 m2 bude nižší než realizace kuchyňské linky + krbu o rozměrech 10 m2, protože pracnost na zakázce je menší.

3/ PŘIPRAVENOST APLIKOVANÝCH PLOCH – samozřejmě nové omítky v novostavbě jsou v pořádku pro aplikaci našich stěrek. Jiné to je v nemovitosti, kde jsou omítky 40 let staré. V tom případě musíme připravit povrch pro aplikaci našich stěrek a to má vliv na cenu za m2

4/ SPECIÁLNÍ POŽADAVKY  – mezi speciální požadavky zákazníků patří například atypické realizace mimo naše standardní provedení stěrek. V našim nářadím dokážeme zázraky a vyjít tak vstříc Vám či Vašemu designérovi. Opět platí, že cena za takovéto realizace je vyšší než u běžných standardních stěrek.

5/ OCHRANA POVRCHU – pro určité prostory s vysokým namáháním (komeční prostory, koupelny, kuchyně, krby….) – tyto prostory vyžadují vysoké nároky na čistitelnost odolnost. Máme pro Vás řešení – má to ale vliv na cenu )

6/ DALŠÍ FAKTORY – je jich mnoho. Možnost práce pouze o víkendu, či v omezeném časovém úseku daného dne. Lokalita mimo ČR, časová tíseň (realizace tzv. ze dne na den) atp. Všem těmto požadavkům dokážeme vyjít vstříc, pouze ovlivňují cenu realizace (příplatky za práci o víkendu, případně mimo ČR, dopravné mimo ČR, atp.)

Doufáme, že už rozumíte, proč nedokážeme říci, kolik stojí m2 té či oné stěrky. Prostě to nejde a nechceme Vám zbytečně cenu později navyšovat. Jedinou možností by bylo dát Vám cenu vyšší než, kterou dostanete, když nám poskytnete pár základních informací k nabídce.

Předem Vám moc děkujeme za zaslání podkladů k nabídce.