1/ POPTÁVKA

Oslovíte nás s Vaší konkrétní poptávku. Důkladně od Vás poklady prostudujeme a vypracujeme orientační cenovou nabídku. S ohledem na Váš rozpočet můžeme doporučit levnější stěrky. Poradíme s ohledem na funkčnost a případně doporučíme i jiné – vhodnější stěrky. Důležité je, aby stěrka nejen vypadala hezky, ale aby také sloužila svému účelu.

2/ CENOVÁ NABÍDKA

Na základě informací od Vás Vám vypracujeme cenovou nabídku a to buď orientační (v případě, že od Vás nebudeme mít kompletní informace), tak finální a závaznou (v případě, že jste schopni nám poskytnout kompletní informace. Pro vytvoření cenové nabídky prosíme o zaslání následujících informací : – název, nebo foto stěrky, rozměry a fotografie realizovaných ploch, lokalitu a termín aplikace a informaci o jaké místnosti v domě se jedná a také info jestli se jedná o novostavbu či rekonstrukci. Dále také info o jaké zdi se jedná (sádrokarton, sádrová či štuková omítka)

3/ REALIZACE

Na základě odsouhlasení nabídky si dohodneme závazný termín realizace. Můžete se spolehnout, že ve smluvený termín zakázku zrealizujeme k plné Vaší spokojenosti. Nic nepoškodíme, a budeme odjíždět až když bude řádně uklizeno a dekorativní stěna hotová dle Vašich představ. Realizaci provádí profesionálně proškolení odborníci v oboru malířství/dekoratérství.