PRAHA-BRNO-OSTRAVA-HRADEC KRÁLOVÉ-OLOMOUC-ČESKÉ BUDĚJOVICE-PLZEŇ-PARDUBICE-LIBEREC-ZLÍN-JIHLAVA
725 281 571
walllux@seznam.cz

Rubrika: Nezařazené

Jsme tu pro Vás od roku 2014. Realizujeme po celé ČR.

Proč stěrku do koupelny a ne obklad?

Častý dotaz na který se nás často ptáte. Jaké jsou výhody, ale také nevýhody obou řešení. Předem je nutné říct, že je velmi důležité plánovat. Vědět, zda jedno řešení či druhé. Pro Vaše rozhodnutí, zda-li volit jedno či druhé řešení Vám možná pomůže si přečíst příspěvek pod tímto odkazem.    ODKAZ Ale proč tedy volit…
Více

Rekonstrukce koupelny za 4 dny

S našimi novými materiály od  http://www.topciment.com se čas realizace nové a funkční stěrky podařilo stlačit už na 4 dny. Oslovte nás a rádi Vám poradíme s volbou té nejlepší stěrky pro Vás.

Staň se dekoratérem.

Není nic jednoduššího než nás oslovit a udělat první krok k Vaší nové kariéře. Staňte se členem/členkou našeho týmu a začněte realizovat krásné práce a změňte svůj život. Nabízíme zdarma konzultaci pro každého zájemce/zájemkyni a poradíme Vám jak začít podnikat v tomto krásném oboru.

Nová mobilní vzorkovna na kolech

Nemáte čas přijet vy k nám? Potřebujete poradit a nejlépe ve Vašem interiéru? Nabízíme vyjimečnou příležitost využít naší služby a to mobilní vzorkovny na kolech, která obsahuje více než 1000 vzorků na jednom místě.